Mağazamıza Hoşgeldiniz
Ana Sayfa Üye Kayıt Üye Girişi
Sepetinize Gitmek ve Sepetinizdeki Ürünleri Satın Almak için Tıklayın Sepetinizde 0 Ürün Var.

Alternative content

Get Adobe Flash player

Kitap \ %60-%75 indirimli KİTAP Setleri

EROTİK Roman Seti (4 kitap 66TL yerine 26,40TL)


Favori Ürünlere Ekle

EROTİK Roman Seti (4 kitap 66TL yerine 26,40TL)

%60 İndirimli

Erko Yayıncılık

Yayınevi : Erko Yayıncılık
Yazar : ...
Fiyatı : 61,11 TL+ KDV
İndirimli Fiyatı 24,44 TL+ KDV
KDV Dahil: 26,40 TL
Havale İndirimli: 25,87 TL


EROTİK Roman Seti (4 kitap 66TL yerine 26,40TL) Detay Bilgisi
BADEM erişkinler için bir anı roman
Kapak Fiyatı: 20,00 TL Sayfa: 224

Badem’de, İtalyan yazar Melissa P.'nin cinsel deneyimlerini anlattığı 'Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi'nden sonra, dünya bir Arap kadının cinselliğini okuyor. Bağnaz dincilerin saldırısından çekindiği için 'yıldız' anlamına gelen Nedjma takma adını kullanan Faslı yazarın cinselliği kaleme aldığı 'Badem' adlı roman Batı'da büyük ilgi görüyor. Zorla evlendirilip ilk gecesini 'kâbus' gibi geçiren Arap bir kadının cinselliği ve kadınlığını keşfetmesini anlatan kitap Fransa'da 100 binler sattı, on yedi dile çevrildikten sonra ABD'de de piyasaya çıktı. 'Badem', Batı dünyasında büyük değişim yaratan Marguerite Duras'nın 'The Lover' ve Catherine Millet'nin 'Catherine M'in Cinsel Hayatı' adlı kitaplarıyla eş tutuluyor.

Kitap, Badra adlı kahramanın Fas’ın bir köyünde büyüdüğü ve dişiliğini keşfettiği yılları anlatıyor. Badra gerçek aşkı hayal ederken kendisinden oldukça yaşlı bir adamla evlendiriliyor. Zorla hamile bırakılmaya çalışılıyor, acılara sessizce katlanıyor ve sessizce öfkesini kusuyor. En sonunda, Tanca’da yaşayan teyzesi Selma’ya kaçıyor ve burada, ona aşkın ve cinselliğin sırlarını öğreten eğitimli, zengin, Avrupalı doktor Driss ile karşılaşıyor. Bu ilişki, Badra’nın yaşamını değiştirse de mükemmel olamıyor. Driss, onunla evlenmeyi reddediyor. On yıl sonra bambaşka şartlarda Driss’le yeniden karşılaşmak üzere…


 
Kapak Fiyatı: 16,00TL Sayfa: 256

Cinselliğin her türünü büyük beceri ve incelikle anlatan bir sanat eleştirmeninin anıları.

"Cinselliğin dayanılmaz gücü!"

Cinsellikle ilgili bir serüvenin onar yıllık üç dönemini tam bir açıklıkla ama ince ve zarif bir üslûpla anlatan bu anı roman Fransa'da Editions du Seuil tarafından yayınlanır yayınlanmaz hemen 26 dile çevrilip milyonlarca satıldı.
Şu anda da çeşitli dillere çevrilmeye devam ediyor... Sonunda bu kitapla buluşmayan ülke herhalde kalmayacak.

Yazar: Catherine Millet
Catherine Millet Art Press'in redaksiyon direktörü olan ünlü bir sanat eleştirmenidir.

"Catherine Millet için otobiyografi, tam olarak vücuttaki yaşamın öyküsüdür. Gevşeyin, arkanıza yaslanın ve bu harika kitabın tadını çıkarın. Millet'nin zevki tarif eden, altüst edici başarısıdır."
- NewstatesmanUfak Kaçamaklar - Emily Dubberley

Kapak Fiyatı: 14,00TL Sayfa: 246

Kadınların Günlük Seks Kılavuzu - Eşinizi Tatmin Etmenin Kolay Yolları

Ufak Kaçamaklar, aslında kadınlara hem kendi bedenlerini, hem de eşlerinin bedenlerini tanımanın yollarını ve karşı cinsle ilişkilerini güvenli ve tatmin edici şekilde oluşturmanın çözümlerini gösteren bir kitap. Ancak bunun yanı sıra erkekleri de gözardı etmiyor. Onlara da mutlu bir cinsel bütünlüğe ulaşmanın ve hem kendilerini hem de eşlerini en üst seviyede tatmin etmenin yollarını öğretiyor.Aslında iki cins arasındaki ilişkinin, aşk yoksa bile, en üst seviyede bir mutluluğa ulaşabilmesinin çözümlerini sunuyor.

Emily Dubberley'in her şeyi bilirim diyen erkek ve kadınlara bile öğretebileceği şeyler var! Ufak Kaçamaklar, seks yapmak isteyen bütün yalnız kadınlar için cesur ve bazen de komik bir kılavuz. Yazar, gazeteci ve ilişki uzmanı Emily Dubberley, seks yaparken kendinize olan saygınızı korumanın yollarını gösteriyor. Nasıl güvenli ilişkiler yaşayıp eğleneceğinizi anlatıyor. Quiz ve sorularla Emily, okuyucunun aşksız seksin kendisine uygun olup olmadığına karar vermesine yardımcı oluyor. Bundan sonra çeşitli sınırsız seks çeşitlerini inceliyor: Yatak arkadaşları, eski sevgiliyle seks, yabancılarla seks, her iki cinsiyete merak... Her birini artıları ve eksileriyle anlatıyor. Sonra, dışarıda bir gece için nasıl hazırlanacağınıza geçip, ne giydiğinizden çok, nasıl giydiğinizin önemli olduğunu vurguluyor. Emily elinizde olanları nasıl en iyi şekilde kullanacağınızı anlatıyor. Ayrıca dışarı çıkarken yanınıza almanız gereken şeylerin listesini veriyor. Giyindikten sonra, nereye gitmeli? Emily en iyi yatak aşıklarını bulabileceğiniz yerlerden bahsediyor ve ilk hareketin ipuçlarını veriyor. Hoşunuza giden biriyle konuşmaya başladıktan sonra flörtten ileriye nasıl gideceğinizi ve yatağa girince, birbirinizin vücuduna yabancıysanız, nasıl en iyi performansı sergileyeceğinizi;seks dolu hayatınızı Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklardan nasıl uzak tutacağınızı öğreneceksiniz.

Kitap bu şekilde kadınlar için gerçek bir ders kitabı. Ancak bu kitaptan erkeklerin de alacağı pek çok ders var.Yatakta hiç almadığınız zevkleri almak için faydalı bilgileri ve eğlenceli yaklaşımıyla Ufak Kaçamakları okumalısınız.

 

 

Kapak Fiyatı: 16,00TL Sayfa: 222
Daha önce yayınlanan Badem ve Catherina M'in Seks Yaşamı gibi erotik ögeler içeren bir anı roman.

Sokak lambalarını, geçip duran arabaların ön camlarını, yalnız erkek sürücülerin siluetlerinin olduğu dikdörtgenleri izledim. Biri önüme çekti, eğildim, kapıyı
açtım ve içeri girdim. Tanıdık olmayan bir arabanın kokusu. Orta yaşlı bir adam bana bakıyordu.
"Merhaba," dedim. "Nasılsın?"


Bu kitap, sevgi dolu bir aile evinden, St. Kilda'nın sokaklarına, utangaç, kitaplarla dolu bir hayattan, bir şehir genelevinin sahte cazibesine yapılan bir yolculuğun hikâyesi. Kate Holden, bilinmeyen bir dünyaya yaptığı seyahati, nefes kesici bir anlatımla tarif ediyor.

Tenimdeki Dokunuşlar (In My Skin), Avustralya edebiyatının kazandığı yeni bir yeteneğin başarılı bir duyurusu.

128 Bit Güvenli Alışveriş
İletişimSipariş ve Teslimat | Güvenlik | Üyelik | Formlar
Her Hakkı Saklıdır © 2007-2008  kobimaster.com | Yasal Haklar
KobiMaster E-Ticaret Çözümü